BitBay.net

Codziennie świeże informacje: 0:17:52 | 2020-02-20

 

BitBay opis na Bitcoin7.pl
źródło zdjęcia: printscreen ze strony BitBay.net

BitBay opinie + link do założenia kontaBitBay.net to polska giełda kryptowalut, platforma umożliwiająca dokonywanie transakcji wymiany kryptowalut takich jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Lisk.

Siedziba BitBay sp. z o.o. mieści się w Katowicach 40-025 przy ul. Zacisze 2/6, firma zaprasza do swojego biura, gdzie można założyć konto i porozmawiać z personelem. Giełda oferuje również sprawną obsługę online oraz infolinię.

Na BitBay możesz założyć darmowe konto, które pozwoli Ci handlować kryptowalutami. Rejestracja jest bardzo prosta, a weryfikacja nie jest wymagana dopóki nie przekroczysz poziomu 15.000 EUR.

Firma podkreśla swoje plusy takie, jak:

  • Bezpieczeństwo transakcji zapewnione przez dwuskładnikowe uwierzytelnianie mailowe lub Google Authenticator, przechowywanie środków w zimnych portfelach BTC, ETH, LTC, LSK oraz szyfrowanie połączeń z platformą protokołem SSL.
  • Szybkie wpłaty i wypłaty – możliwość zasilenia konta za pomocą przelewu tradycyjnego, karty kredytowej lub wpłaty na Poczcie Polskiej, możliwość wypłaty ekspresowym przelewem lub z bankomatu.
  • Pełna kontrola nad kontem dzięki stałemu dostępowi do systemu powiadomień i potwierdzń transakcji. Dzięki temu nic nie umknie Twojej uwadze. Możesz także wygenerować raporty PDF lub CSV.
  • Narzędzia do handlu kryptowalutami chętnie wybierane przez profesjonalnych traderów. Stały dostęp do wystawionych ofert, zaawansowane wykresy, dostęp mobilny. Dostęp do API transakcyjnego oraz opcji „Handluj z Botem” dla najlepszych rezultatów i profesjonalnego tradingu w łatwy sposób.

Jak zacząć handlować na BitBay?

Jest to bardzo proste, więc w największym skrócie.

Załóż darmowe konto na BitBay.net i zasil je walutą tradycyjną lub kryptowalutą. Możesz to zrobić za pomocą tradycyjnego przelewu, karty kredytowej lub wpłaty na Poczcie Polskiej. Obserwuj rynek, analizuj sytuację uważnie i wystawiaj oferty BID (skupu kryptowaluty) lub ASK (sprzedaży kryptowaluty).

Pamiętaj o ryzyku. Każda transakcja na rynkach walutowaych oraz rynkach kryptowalut wiąże się z ryzykiem i nie daje gwarancji zysku. Postępuj rozsądnie, inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.

Opinie o BitBay

Zależy nam na rozwoju polskiego rynku kryptowalut i chcemy przyczyniać się do jego przejrzystości. Dlatego gromadzimy opinie o BitBay oraz innych giełdach kryptowalut. Każdej giełdzie poświęcamy osobną podstronę, którą znjadziesz klikając poniższy link.

Zobacz opinie o BitBay

Zachęcamy Cię serdecznie do udziału w dyskusji. Zadaj pytanie, jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje. Podziel się swoją opinią, jeżeli korzystasz z tej platformy i chcesz pomóc innym w decyzji.

Pozdrawiamy,
zespół Bitcoin7

 

BitBay.net
5 (100%) 3 głos(ów)