BitBay opinie

Codziennie świeże informacje: 0:18:50 | 2020-02-20

opinie o BitBay + link do założenia kontaZależy nam na rozwoju polskiego rynku kryptowalut i chcemy przyczyniać się do jego przejrzystości. Dlatego gromadzimy opinie o BitBay oraz innych giełdach kryptowalut.

Jeżeli chcesz poznać opinie o BitBay lub dowiedzieć się więcej, bo jeszcze nigdy nie korzystałeś z tej platformy, zadaj pytanie w komentarzach poniżej.

Jeżeli jesteś użytkownikiem BitBay i masz doświadczenie z tą platformą – serdeczna prośba – podziel się ze światem swoim zdaniem i przemyśleniami.

Ta strona jest nowa, mamy nadzieje, że szybko pojawią się na niej pierwsze opinie. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak przytoczyć podsumowanie opinii na temat BitBay z wykop.pl.

Temat na Wykopie również jest dość świeży, ale kilka pierwszych opinii zdecydowanie na plus. Jeden wykopowicz poleca BitBay, drugi mówi o tym, że przerzucił się z innej platformy właśnie na BB. Kolejny precyzuje, że w „trudnych czasach” przy intensywnym handlu, gdy inne giełdy były obciążone BitBay działał bez zarzutów. Jeden użytkownik zarzuca długi czas oczekiwania na wypłaty, problemy techniczne, weryfikację dokumentów i brak robota (który nawiasem mówiąc już jest chyba dostępny).

Jakie są Wasze opinie o BitBay? Czego chcecie się dowiedzieć?

 

BitBay opinie
5 (100%) 4 głos(ów)

1 myśl na temat “BitBay opinie

  1. Jestem zupełnie nowy w Bitbay, więc moje opinie może nie najbardziej sprawdzone, ale dobre. Póki co wszytko za każdym razem działało szybko i sprawnie. Oby tak dalej. Dam znać w przyszłości również, jakie wrażenia. Pozdrawiam

Dodaj komentarz